GMK Reklamlar 01: Tribal Worldwide Istanbul

GMK'nin yeni etkinlik dizisi GMK Reklamlar başlıyor! Reklam ajanslarını tam kadro konuk edeceğimiz bu konuşma dizisi, genç tasarımcılara ve tasarım öğrencilerine, kampanyaların brief aşamasından uygulamaya kadar tüm gelişim süreçlerinin ele alınacağı bir deneyim sunumunu amaçlıyor.

  • Yazar Admin, 25.09.2023

GMK'nin yeni etkinlik dizisi GMK Reklamlar başlıyor! Reklam ajanslarını tam kadro konuk edeceğimiz bu konuşma dizisi, genç tasarımcılara ve tasarım öğrencilerine, kampanyaların brief aşamasından uygulamaya kadar tüm gelişim süreçlerinin ele alınacağı bir deneyim sunumunu amaçlıyor.

Afiş ve gönderi tasarımı: İsmail Anıl Güzeliş


GMK Reklamlar’ın ilk etkinliğinde Tribal Worldwide İstanbul ekibini ağırlıyoruz. Ajansın yaratıcı başkanı Arda Erdik, başkan yardımcısı ve yürütücü sanat yönetmeni Başar Bellisan, yaratıcı lideri ve sanat yönetmeni İsmail Anıl Güzeliş, hareketli görüntü tasarımcısı Başak Altan, strateji planlamacısı Furkan Özgür ve müşteri ilişkileri yöneticisi Nida Şenler’in konuk olacağı etkinlik, İDEALİST İç Mimarlık Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Moderatörlüğünü Ferhat Meşhur’un üstlendiği GMK Reklamlar 01, 8 Ekim 2023 Pazar günü 14.00-16.00 saatlerinde Addresistanbul’da izleyicilerini bekliyor. Etkinlik herkese açık ve ücretsizdir.