GMK Kampüs Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde

  • Yazar Admin, 05.03.2020

2020 yılının ilk GMK Kampüs etkinliği Eskişehir’de gerçekleşiyor. GMK Kampüs 5-30 Mart tarihleri arasında atölye, sergi ve konferanslardan oluşan yoğun bir program sunan beşinci etkinliğiyle Osmangazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’ne konuk oluyor.


Afiş Tasarımı: Tarık Kirpi


GMK Kampüs’ün 5-6 Mart’ta Melike Taşçıoğlu ile başlayan ve Görsel İletişim Tasarımı Bölüm Atölyelerinde düzenlenen Atölye programı, 9-10-11 Mart 2020 tarihlerinde Aykut Genç ile devam ediyor. Ardan Ergüven, Aykut Genç, Hazar Çetin ve Çağla Turgul’un konuşmacı olduğu Konferans programı ise 20 Mart 2020 Cuma günü 10.00-17.00 saatleri arasında ESOGÜ Fazıl Tekin Konferans Salonu'nda gerçekleşecek.

Öte yandan, 38. Grafik Tasarım Yarışması’nda ödül kazanan işlerden oluşan sergi de, GMK Kampüs kapsamında, 9-30 Mart tarihleri arasında ESOGU Bademlik Kampüsü STF Sergi Salonu’nda görülebilir.

Herkesin katılımına açık ve ücretsiz etkinliğe katkılarından ötürü ACT Reklam Ajansı&F5 Dijital İletişim, ’78 Coffee, Varuna Gezgin, Badem Cafe, Tasigo Hotels ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne  teşekkür ederiz.