ÖĞRENCİ ÜYELİĞİ

Öğrenci Üyeliği Avantajları:

1. Portfolyo Günleri: Üye olan öğrenciler için düzenlenen “Portfolyo Günleri”nde, Türkiye’nin önde gelen ajansları ve tasarımcıları ile öğrencileri bir araya getiriyoruz.

2. Staj Olanakları: GMK üyesi olan öğrencilere, Türkiye’nin önde gelen kurumlarında staj yapma olanağı sunarak deneyimlerini artırmaya çalışıyoruz.

3. GMK Sergilerine İndirimli Katılım: GMK üyesi öğrencilere, her yıl düzenlenen Grafik Ürünler Sergisi’ne indirimli katılma olanağı sunuyoruz. Öğrenciler sergide, eğitim sürecinde ürettikleri projelerle birlikte profesyonel çalışmalarını da sergileyebilirler.

4. Profesyoneller ile İletişim: GMK, ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren kurumlar, ajanslar ve tasarımcılar ile iletişim hâlindedir. Üye olan öğrenciler bu olanaktan yararlanabilir, bilgilerini ve deneyimlerini artırabilir.

5. GMK Yayınlarına Ücretsiz Erişim: GMK, yayın çalışmalarıyla üyelerinin bilgi ve donanımını artırmayı hedeflemektedir. Üye olan öğrenciler GMK yayınlarına ücretsiz veya indirimli sahip olabilirler.

6. Ulusal ve Uluslararası Etkinliklere Katılım: GMK üyesi öğrenciler, yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen sergi, seminer ve atölye çalışmalarına davet edilir.

7. Üyelere Özel Avantajlar: GMK üyeleri ve üye öğrenciler “GMK Dostu” kurumların sunduğu özel fırsatlardan yararlanabilir. GMK ile iletişim hâlinde olan birçok etkinlikte indirim ve avantajlardan yararlanabilirler. GMK Dostu kurumlar listesi aşağıdadır.

Öğrenci Üyeliği Koşulları:

- Öğrenci üyelerden giriş ücreti alınmaz.

- Yıllık aidat 180 TL’dir. (Aylık 15 TL.) Öğrenci üyeliği şartları, mezun olduktan bir yıl sonra da geçerlidir.

Öğrenci üyeler için gerekli evraklar;

- Öğrenci belgesi